Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zdravotní sestra - zubní asistentka

Pracovní místo ( Zdravotní sestra - zubní asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zdravotní sestra - zubní asistentka - vzdělání středoškolské i vyšší. Pracoviště Vyšší Brod. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda od 22.000,-- - 24.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: odpovídající zdravotnické vzdělání - minimálně ukončené ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Dentální hygienista/ka Dentální hygienista/ka - vzdělání středoškolské i vyšší. Pracoviště Vyšší Brod. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek zkrácený, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Mzda od 11.000,-- Kč - 12.000,-- hrubého. Požadujeme: odpovídající ...
DENTAL KLINIK s.r.o. Vyšší Brod, Inzerováno včera

OPERÁTOR/KA VÝROBY, OBSLUHA VÝROBNÍCH LINEK Trestní bezúhonnost, zdravotní průkaz, částečná znalost českého jazyka. Zaměstnanecké výhody: pololetní prémie, roční odměna. Volné místo operátor/ka výroby, obsluha výrobních linek pro lokalitu České Budějovice.
ZÁRUBA FOOD a. s. České Budějovice, Inzerováno včera

Předák údržby/mechanik Předák údržby/mechanik - vzdělání nižší střední odborné. Pracoviště Holubov. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu jednoho roku, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba dvousměnná. Mzda od 22.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: oprava, údržba a ...
GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. Holubov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit