DENTAL KLINIK s.r.o.

Zdravotní sestra - zubní asistentka

Odeslat

Pracovní náplň
Zdravotní sestra - zubní asistentka - vzdělání středoškolské i vyšší. Pracoviště Vyšší Brod. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda od 22.000,-- - 24.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: odpovídající zdravotnické vzdělání - minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou nebo vyšší odborné, odbornou praxi, bezúhonnost a spolehlivost. Jedná se o práci v moderním prostředí s nejmodernějším vybavením a materiály. Znalost německého jazyka výhodou. Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování v místě výkonu práce. Kontakt: Hötzenegger Věra, tel.: 380 746 276 (denně od 8:00 hod. - 15:00 hod., pátek od 8:00 hod. - 14:00 hod.), e-mail: recepce@zahnpraxis.cz, osobně: Náměstí č.p. 65, 382 73 Vyšší Brod (dle předchozí telefonické domluvy). Ověřeno 21.5.2018.
Volné místo zdravotní sestra - zubní asistentka pro lokalitu Vyšší Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zdravotní sestra - zubní asistentka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: DENTAL KLINIK s.r.o.
Ulice: Náměstí 65
Město: Vyšší Brod
PSČ: 382 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Věra Hötzenegger
E-mail: recepce@zahnpraxis.cz
Telefon: +420 380 746 276

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DENTAL KLINIK s.r.o.