Pracovník do backooffice / logistik

  • Děčín

Pracovní místo ( Pracovník do backooffice / logistik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Předmostí č.p. 1860/6, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
• Komunikace s dodavateli a zákazníky
• Zpracování zakázek
• Objednávání zboží
• Práce s daty
• Zpracování reportů
• Identifikace obchodních příležitostí

Požadujeme:
• Úplné SŠ nebo VŠ vzdělání
• Dobré komunikační a organizační schopnosti
• Dobrá znalost práce na PC a MS EXCEL
• Zodpovědný přístup a dokončování úkolů
• Logické myšlení, rozhodnost, samostatnost, pracovitost
• Dobrá znalost AJ podmínkou (úroveň B2). Znalost NJ výhodou.
• Snahu učit se novým věcem

Nabízíme:
• Smlouvu na hlavní pracovní poměr
• Profesní školení a trénink
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Uplatnění cizích jazyků
• Práci v rychle se rozvíjející české firmě
• Nástup dne dohody

Kontakt: Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem a fotografií zasílejte do
1. 3. 2018 na adresu: GPD A.S. Monika Vaněčková, Předmostí 1860/6, Děčín, nebo na e-mail: monika.vaneckova@gpd.cz
Volné místo pracovník do backooffice / logistik pro lokalitu Děčín.