Mechanici a opraváři osobních automobilů

Pracovní místo ( Mechanici a opraváři osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadujeme samostatnost a praxi v oboru. První kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.
Volné místo mechanici a opraváři osobních automobilů pro lokalitu Žalhostice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Senior Java Developer - možnost práce v zahraničí Chcete pracovat na vývoji rozličných aplikací a systémů pro velké společnosti? Máte zkušenosti s prací v JAVA a chcete své znalosti aplikovat ve významné nadnárodní společnosti? Hlavní náplní práce Senior Java Developera bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Junior Java developer - možnost práce v zahraničí Máš nějaké zkušenosti s Javou? Chceš se v tomto oboru nadále rozvíjet? Zajímá tě možnost pracovat v zahraničí? Chceš být členem nadnárodní společnosti a podílet se na mezinárodních projektech?

Lakýrník Pracovní náplň -velkoplošné nátěry základním nátěrem, mezivrstvou, vrchním nátěrem, konečné plošné lakování,vrchní lak -základní a vrchní nátěry konstrukčních prvků -odstraňování přetoků a zbytků barvy -opravy vad finálního nátěru včetně ...
Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. Česká Lípa, Inzerováno před 2 dny