Mechanici a opraváři osobních automobilů

Pracovní místo ( Mechanici a opraváři osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadujeme samostatnost a praxi v oboru. První kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.
Volné místo mechanici a opraváři osobních automobilů pro lokalitu Žalhostice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Železobetonář - betonář Hledáme železobetonáře - betonáře do zavedené solidní firmy. Požadujeme samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Náplň práce - pokládání a opravy vyztužených betonových podlah, zdí, nádrží, sil a jiných betonových konstrukcí, výroba bednění a montáž ...
HOCHTIEF CZ a. s. Praha, Inzerováno včera

Truhláři - dřevomodeláři - nástup možný ihned nebo dle dohody. - oprava, výroba a údržba forem pro výrobu betonových prvků, jejich příprava a sestavování, výpomoc při výrobě speciálních betonových prvků Požadujeme: SOU truhlář,modelář nebo nábytkář, manuální zručnost, praxe ...
PRESBETON Nova, s.r.o. Lužec nad Vltavou, Inzerováno včera

Elektromechanici - nástup možný ihned nebo dle dohody. Náplň práce:diagnostika poruch, oprava, údržba, seřizování poloautomatických výrobních linek na betonové výrobky Požadujeme:platná vyhláška 50/78 Sb. §6, orientace v dokumentaci, schopnost řešit praktické ...