Mechanici a opraváři osobních automobilů

Pracovní místo ( Mechanici a opraváři osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadujeme samostatnost a praxi v oboru. První kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.
Volné místo mechanici a opraváři osobních automobilů pro lokalitu Žalhostice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Samostatná účetní - Farmaceutická společnost - příspěvek na ACCA Máte zkušenosti s kompletním účetnictvím? Mluvíte plynule anglicky? Čtěte dál! Staňte se nepostradatelnou součástí ekonomického týmu mezinárodní farmaceutické společnosti. Hledáme iniciativní a energické účetní s nadšením pro práci a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Asistent - Asistentka jednatele společnosti Hledáme opravdu výkonného asistenta, nebo asistentku pro jednatele naší společnosti. Tohle opravdu nebude jen o vaření kávy. Pokud komunikujete plynně německy i anglicky, pracujete na PC (Excel, Power Point) a máte v malíčku organizaci čehokoli, ...

MECHANIK až 35 000 Kč/měsíc Máte zkušenosti na pozici mechanika a hledáte práci? Nabízíme dlouhodobou spolupráci a možnost profesního rozvoje. Zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Jako MECHANIK budete mít na starost: * Opravu a údržbu výrobních mechanických, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny