EIT TRADING s.r.o.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Informace o pracovním místě
- vedení finančního účetnictví společnosti
- zpracování a vedení daňové agendy
- zpracování finančních výkazů
- řízení a koordinace činnosti ve svěřeném oddělení
- zpracovávání DPH
- reporting, zpracovávání výkazů
- příprava daňových přiznání a roční závěrky
- řešení problematických účetních případů
- příprava a shromažďování podkladů pro pravidelný audit
Nabízíme
- Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti
- Motivující platové ohodnocení
- Kreativní a různorodou práci
- Zaměstnanecké benefity
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici
- znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
- znalost cizího jazyka výhodou
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Okříšky.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HLAVNÍ ÚČETNÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: EIT TRADING s.r.o.
Ulice: Za tratí 434
Město: Okříšky
PSČ: 675 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kristýna Dančáková
E-mail: Kristýna Dančáková
Telefon: +420 601 341 038od8:00do16:00hod.

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EIT TRADING s.r.o.