Elektromechanik údržby strojů

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Elektromechanik údržby strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• Provádění plánované a neplánované údržby strojů a výrobních zařízení
• Odstraňování elektrických a mechanických závad strojů
• Dokumentace provedených úkonů údržby a oprav
• Instalace nových, přemisťování a odstraňování stávajících strojů a zařízení
• Provádění drobných úprav strojů a zařízení
• Montování, seřizování a opravy strojních dílů, elektronických a pneumatických obvodů
• Evidence a správa položek skladu náhradních dílů
• Spolupráce s externími servisními/dodavatelskými firmami

Požadujeme:
• Minimálně střední odborné vzdělání (oblast elektro) s výučním listem
• Osvědčení dle vyhlášky 50/1978, §6 podmínkou
• Znalost práce na PC
• Praxe v oboru elektro výhodou
• Analytické myšlení
• Přehled v automatizační technice výhodou
• Pečlivost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
• Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Příjemné pracovní prostředí
• Práce ve 2 směnném provozu
• Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
• Nástup dle dohody
Volné místo elektromechanik údržby strojů pro lokalitu Žďár nad Sázavou.