Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /

TÝMOVÝ MANAŽER/TÝMOVÁ MANAŽERKA aktivity SPOLUPRÁCE

Odeslat

Pracovní náplň
Zodpovídá za komplexní řízení dodání produktů klíčové aktivity.Zodpovídá za výběr, sestavení a řízení realizačního týmu klíčové aktivity, vč. spolupráce týmu této klíčové aktivity se všemi subjekty zapojenými do realizace projektu.Zajišťuje řízení klíčové aktivity tak, aby bylo dosaženo dodávky produktů dle stanovených projektových cílů, a to v určeném termínu, rozsahu a v rámci daného rozpočtu.Zodpovídá za jím řízenou klíčovou aktivitu za přípravu podkladů pro tvorbu zpráv o realizaci, zpráv o pokroku projektu a evaluačních zpráv, za jejich správnost a úplnost. Sleduje správnost a naplňování monitorovacích indikátorů v rámci harmonogramu projektu a klíčové aktivity.Spolupracuje při přípravě veřejných zakázek a zodpovídá za jím řízenou klíčovou aktivitu za dodání správných a úplných podkladů pro veřejné zakázky.Vede porady realizačního týmu klíčové aktivity, zodpovídá za tvorbu zápisů z těchto porad.Účastní se externích a interních kontrol projektu, poskytuje podklady projektovému manažerovi nebo zástupci projektového manažera a součinnost kontrolním subjektům. Plní úkoly související s výše uvedeným obsahem pracovní náplně, které mu uloží přímý nadřízený.

Životopis zašlete nejpozději do 31. 1. 2018 do 12:00 hodin na e-mail pam@nidv.cz. Do předmětu zprávy uvádějte „manažer aktivity Spolupráce IPs SYPO
Volné místo týmový manažer/týmová manažerka aktivity spolupráce pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TÝMOVÝ MANAŽER/TÝMOVÁ MANAŽERKA aktivity SPOLUPRÁCE

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /
Ulice: Senovážné náměstí 872
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Živčáková
E-mail: Hana Živčáková
Telefon: +420 222 122 228

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /