Radiologický asistent

  • Brno

Pracovní místo ( Radiologický asistent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SurGal Clinic s. r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno přijme pracovníka na pozici:

RADIOLOGICKÝ LABORANT (ASISTENTY) do dvousměnného provozu - zástup za mateřskou

Požadujeme: trestní bezúhonnost, registraci MZ ČR, vyšší vzdělání PSS výhodou, výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování, chuť učit se novým věcem, znalost AJ/NJ výhodou. Nutná praxe CT a MR.
Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, 6 týdnů dovolené, závodní stravování, příjemné prostředí po rekonstrukci, práci v centru Brna, příspěvek na MHD, příspěvek na letní dětské tábory, příspěvek na sportovní a kulturní akce, další výhody.
Nástup: IHNED nebo dohodou
Kontakt: jelinkova@surgalclinic.cz
Mzda: 21.600,- Kč až 38.000,- Kč odpovídá zařazení dle dosažené praxe a vzdělání + další příplatky
Zástup za mateřskou
Volné místo radiologický asistent pro lokalitu Brno.