TECHNIK, TECHNIČKA PRO MONTÁŽ A SERVIS ŠVÉDSKÝCH TEPELNÝCH ČERPADEL

Pracovní místo ( TECHNIK, TECHNIČKA PRO MONTÁŽ A SERVIS ŠVÉDSKÝCH TEPELNÝCH ČERPADEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Pavelková Lenka, tel.: 608 558 536, 553 794 398, e-mail: lenka.pavelkovaatpavelek.cz
Volné místo technik, technička pro montáž a servis švédských tepelných čerpadel pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Přijímací technici PŘIJÍMACÍ TECHNICI Nástup možný ihned. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B Náplň práce: komunikace se zákazníkem, plánování práce, práce na PC, technická znalost v automobilovém průmyslu výhodou Nabízíme: stravenky, hlavní pracovní poměr na dobu ...
Auto Kora top s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Montážní dělník/dělnice MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE Nabízíme náborový příspěvek 5000,-Kč. Náplňpráce: Plnění panelů minerální vatou . Nýtování a mástrování panelů . Silikování a tmelení panelů . Řezání izolace . Třídění panelů na sekce, ukládání do košů Údržba nýtovacích ...
REMAK a.s. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera

Mistr/ová výroby Náplň práce: Mistr/ová do strojírenské výroby, řízení dílny, rozdělování práce, skladová evidence materiálu, práce s PC Požadavky: zkušenosti ve strojírenské oboru nutností, ŘP - skupiny B, popřípadě T- není podmínkou Znalost AJ vítána- není ...
ENTRACON s.r.o. Šumperk, Inzerováno včera