technik oddělení panelů a dveří

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( technik oddělení panelů a dveří ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kasalova pila - česká výrobní firma s dlouholetou tradicí přijme do pracovního poměru technika oddělení panelů a dveří - asistenta manažera oddělení panelů.

Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání - výhodou je vzdělání v technických oborech - dřevostavby, strojní a stavební obory technického zaměření, podmínkou je znalost německého jazyka min. sk. B1;

Pracovní náplň: komunikace v německém jazyce při servisech strojního vybavení, objednávání a žádání standardních a nadstandardních materiálů, řešení nesrovnalostí ve výrobních podkladech, předfakturace, evidence a ostatní administrativa, zástup manažera oddělení panelů.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Nástupní mzda 21.500,- Kč hrubého, po zapracování 26.500,- Kč hrubého, před Vánoci mimořádná odměna.
Příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně.
Kolegiální pracovní atmosféra.
Životopisy zasílejte e-mailem na adresu jana.docekalova@kasalovapila.cz
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru.
Volné místo technik oddělení panelů a dveří pro lokalitu Jindřichův Hradec.