Realitní makléř / obchodník s nemovitostmi

  • Děčín

Pracovní místo ( Realitní makléř / obchodník s nemovitostmi ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Místo výkonu práce: okres Děčín

Nabízíme:
• zajímavou a flexibilní práci
• 100% podpora nejen v začátku Vaší práce s on-line poradenstvím
• odborné vedení majitelem realitní kanceláře
• vše potřebné naučíme, zaškolíme a pravidelně doškolujeme
• vysoce motivační systém odměňování, možnost nadstandardních výdělků
• možnost rychlého kariérního růstu s možností vybudování vlastního týmu makléřů a otevření dalších poboček v jiných městech
• pro makléře s praxí nabízíme exkluzivní, nadstandardní, bezkonkurenční podmínky
• flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i z domu
• kompletní zázemí realitní kanceláře
• administrativní, právní, marketingová a IT podporu
• vlastní širokou databázi prodávajících a poptávajících klientů, online monitoring inzerce
• unikátní realitní systém, správa zakázek přes internetový software
• tarif s neomezeným voláním
• vizitky, letáky, plachty
• moderní a reprezentativní kanceláře
• přátelskou atmosféru a týmovou spolupráci

Požadujeme:
• výborné komunikační schopnosti
• reprezentativní vystupování
• sebevědomého, vytrvalého obchodníka s orientací na výsledek
• spolehlivost, samostatnost, velmi dobré organizační schopnosti
• vysoké pracovní nasazení
• přizpůsobení času potřebám klientů
• chuť pracovat a stát se profesionálem v oblasti realit
• zkušenosti v realitním oboru nebo přímého prodeje výhodou
• základní znalost práce na PC
• min. středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řídič)

Náplň práce:
• aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji