Vedoucí oddělení nemocenského pojištění

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení nemocenského pojištění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 3289/15, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vysokoškolské nebo bakalářské vzdělání, uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace, výbornou znalost českého jazyka a dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu, organizační a komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, samostatnost i týmovou práci, flexibilitu, odpovědnost, preciznost, pro klientský přístup. Znalost daňového řádu a předpisů o sociálním zabezpečení vítána.
Nabízíme : platové zařazení v 11. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění, platové podmínky od 20 500 - 30 800,- Kč + příplatek za vedení + osobní ohodnocení, pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené,25 dní dovolené, stravovací poukázky 5 dní indispozičního volna.
Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Volné místo vedoucí oddělení nemocenského pojištění pro lokalitu Ústí nad Labem.