ACCOUNTANT JUNIOR/ ÚČETNÍ JUNIOR

  • Liberec

Pracovní místo ( ACCOUNTANT JUNIOR/ ÚČETNÍ JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profil: účetní juniorního charakteru je zodpovědná za účtování dodavatelských faktur.
Náplň práce:
- účtování dodavatelských faktur
- administrativní podpora účetního oddělení
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání ekonomického/ obchodního směru
- základní znalost účetnictví (maturita z oboru účetnictví velkou výhodou)
- znalosti AJ a/nebo NJ na komunikativní úrovni
- znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)
- pečlivost, smysl pro detail, spolehlivost a samostatnost
- ochota učit se novým věcem a pracovat v týmu
Pozice je vhodná pro absolventa SŠ.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, výhodné podnikové stravování, vzdělávací programy, jazykové vzdělávání, roční bonusy při plnění cílů, sportovní a kulturní akce, výhodné tarify volání.
Zaslat životopis e-mailem.
Volné místo accountant junior/ účetní junior pro lokalitu Liberec.