REFERENT ODBORU INFORMATIKY A ŘÍZENÍ PROCESŮ Magistrátu města Liberec

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT ODBORU INFORMATIKY A ŘÍZENÍ PROCESŮ Magistrátu města Liberec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání mateřské a rodičovské dovolené referentky odboru informatiky a řízení procesů. Nástup do pracovního poměru je možný v průběhu 1. čtvrtletí 2018. Platová třída 9. se základním tarifem v rozpětí 17.360,- Kč až 26.110,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) s poskytnutím ostatních pohyblivých složek platu po zapracování. Zaměstnanecké výhody a benefity jsou garantované kolektivní smlouvou úřadu.
Předpoklady: státní občanství ČR (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce.
Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou (místo je vhodné též pro čerstvého absolventa vysoké nebo vyšší odborné školy, který se zajímá o správu procesů a rozvoj informačních systémů); konstruktivní myšlení, schopnost kreativně uvažovat a analyzovat procesy; velmi dobrá znalost práce s PC (Microsoft Office - WORD, EXCEL, POWERPOINT), Internet, práce s elektronickými soubory a adresáři; orientace a dovednosti v ICT (informační a komunikační technologie) - operační systémy z rodiny produktů Microsoft, lokální počítačové sítě, hardware, VOIP atd. Uvítáme znalost e-spisové služby, forem elektronické komunikace a webového prostředí (tvorba webu, redakční systémy).
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Mag