Bishnu Bahadur Rayamajhi

číšník/servírka v indické restauraci

Odeslat

Pracovní náplň
Místa výkonu práce:
- Lochotínská 11, Plzeň
Po zapracování možnost vaření v kuchyni.
Anglický a indický jazyk výhodou.
Pracovní doba: turnusové směny 9:00 - 15:00 a 17:00 - 22:00 + soboty dle rozpisu směn.
Volné místo číšník/servírka v indické restauraci pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: číšník/servírka v indické restauraci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Bishnu Bahadur Rayamajhi
Ulice: Lochotínská 442
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bishnu Bahadur Rayamajhi
E-mail: bishnurayamajhi12@yahoo.com
Telefon: +420 774 048 597

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bishnu Bahadur Rayamajhi