operátor/ka ručních prací

  • Adamov

Pracovní místo ( operátor/ka ručních prací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme: vyučení (strojní obor není podmínkou), manuální zručnost, pracovitost. Možno absolvent/ka.
Ochota pracovat na 3 směny PO-PÁ (střídání směn: ranní - ranní - noční - odpolední).
Náplň práce: provádění ručních operací na odlitcích (odlamování, odjehlování, šábrování, třídění) a obsluha jednoduchých strojů a zařízení (ruční vyjímání odlitků z forem licích strojů).
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky a praní oděvů, výhodný telefonní tarif.
Nástupní mzda 90 Kč/hod.
Volné místo operátor/ka ručních prací pro lokalitu Adamov.