MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Most

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- výroba statorů (Stator je nepohyblivá součást elektromotoru, generátoru a dalších elektrických strojů) dle předané výkresové dokumentace a pracovních postupů
- udržování svěřeného nářadí, pracoviště a jeho vybavení v dobrém stavu a čistotě
Požadujeme:
- přesnost a zručnost při výrobě
Pracovní doba PO - PÁ, víkendy volné
Mzda je uvedena v hrubém.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, důchodové připojištění
HLÁSIT SE: Boháček Petr, tel.: 777620007, e-mail: info@olympmost.cz, osobně na adrese Třebušická 6, Most - Komořany
Volné místo montážní pracovník/-ice pro lokalitu Most.