Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ČÍSNÍK/SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍSNÍK/SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Blanková Lucie, tel.: 731 356 651 (po - pá: 9:00 - 17:00 hod.), e-mail: provozniatpanskymlynopava.cz.
Požadujeme: sympatické vystupování a vztah ke gastronomii.
Pracoviště: U Panského mlýna č.p. 267/28, Opava - Kylešovice, nástup: dle dohody.
Volné místo čísník/servírka pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Servírka/číšník z: 15.3.2017; a: 15.2.2019; zaměstnanecké výhody: strava; v případě zájmu kontaktujte p. Víta Pavla telefonicky; Volné místo servírka/číšník pro lokalitu Trojanovice.
Vít Pavel Trojanovice, Inzerováno dnes

Servírka/číšník z: 28.7.2017; a: 16.1.2019; jedná se o práci v hotelovém prostředí, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, vážné zájemce zaučíme; nabídka: 13. plat, osobní hodnocení, pracovní oděv zdarma, nápoje a strava zdarma, flexibilní pracovní doba, ...
MPM -QUALITY v.o.s. Trojanovice, Inzerováno dnes

Číšník/servírka Z:11.4.2018.A:15.2.2019. Místo výkonu: Růžová 743/16, Odry. Požadujeme:praxe min. 1 rok. Hlaste se osobně u p. Balšínka Hospoda u Zdeňků , PO -NE od 10:00-12:00 hod. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Odry.
Zdeněk Balšínek Odry, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit