PARAGAN s.r.o.

Manažer/ka pro strategický marketing

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Řízení marketingových aktivit společnosti, produktu nebo produktové řady. Řízení marketingových aktivit od marketingové strategie přes řízení marketingové mixu (produkt, cena, distribuce a marketingová komunikace), jednání s dodavateli služeb (reklamní agentury, PR agentury, společnosti provádějící marketingový výzkum), řízení týmu. Stanovení business plánu z hlediska marketingové strategie. Náplní práce je mimo jiné také monitoring a analýza trhu, vývojových trendů a konkurence. Také tvoření analýzy a zpráv o průběhu a výsledcích práce svěřeného útvaru.

Požadavky:
Praxe v oblasti marketingu nebo reklamy a propagace, manažerská praxe, komunikativní osobnost, marketingový přístup, SŠ / VŠ vzdělání, případně i certifikáty (například CIMA A, CIMA B). Znalost AJ , NJ.

Nabízíme:
Stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, další zaměstnanecké benefity.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: horsagova@paragan.cz
Volné místo manažer/ka pro strategický marketing pro lokalitu Hranice.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Němčina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Manažer/ka pro strategický marketing

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: PARAGAN s.r.o.
Ulice: Lipnická 351
Město: Hranice
PSČ: 753 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Orságová
E-mail: Hana Orságová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PARAGAN s.r.o.