MISTR VÝROBY V KARTONÁŽI

  • Holešov

Pracovní místo ( MISTR VÝROBY V KARTONÁŽI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: zajištění plynulé výroby kartonáže v požadované kvalitě a čase, efektivní řízení všech dělníků ve výrobním úseku
- Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání, zkušenosti s vedením kolektivu vítány, organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, systematičnost, smysl pro pořádek, zodpovědnost
- Mzdové podmínky: po 100% zaučení až 28 000 Kč.
- Nabízíme: hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání, příspěvek na stravování, dopravu, stabilizační příspěvky a další benefity; noční a víkendový příplatek, příplatek za přesčas dle zákona
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pokart@pokart.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.) pí. Ptáčková Eva - 724 994 049 nebo pí. Helga Davídková - 606 711 319
Volné místo mistr výroby v kartonáži pro lokalitu Holešov.