účetní

  • Brno

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný profesní životopis včetně kontaktů s krátkým motivačním dopisem zašlete v termínu do 17. 1. 2018 na e-mail suchanek.radek@npu.cz

Výběrové řízení na pozici účetní

Popis pracovní pozice: vedení ucelených úseků účetnictví (středisek), a to zejména vedení účetních knih, účtování o majetku, závazcích a pohledávkách, nákladech a výnosech, příprava příkazů k platbám do banky, zajišťování související agendy a spolupráce na sestavování účetní závěrky. Předmětem činnosti není mzdová a personální agenda.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření;
znalost účetnictví a související daňové legislativy;
uživatelskou znalost práce na PC (MS Office);
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost;
komunikativnost, schopnost týmové práce;
trestní bezúhonnost (před nástupem se dokládá výpisem z rejstříku trestů).
Výhodou je:
praxe na pozici účetní;
znalost problematiky příspěvkových organizací;
řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 10. platová třída, nástupní plat dle praxe od 18200,- Kč do 27380,- Kč;
pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou (předpokládaná délka 3 roky);
práci v prostředí státních hradů a zámků;
25 dní dovolené;
příspěvek na stravování;
volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ v celé České republice.

Předpokládaný nástup: od 1. 4. 2018

Pracoviště: Brno - Královo Pole, Palackého třída 34
Volné místo účetní pro lokalitu Brno.