pracovníci klientského místa pro ČSOB

Pracovní místo ( pracovníci klientského místa pro ČSOB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadavky: maturitní zkouška, čistý trestní rejstřík;
KONTAKT: předem telefonicky od 9.00 hod. do 15.00 hod. nebo e-mailem,
Volné místo pracovníci klientského místa pro čsob pro lokalitu Karviná.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Řidič sk. C+E, sklápěcí návěs Požadavky: vzděl. vyučen, ŘP sk. C+E, spolehlivost. Jedná se o jízdy v okolí Olomouce. Nástup možný ihned. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo řidič sk. c+e, sklápěcí návěs pro lokalitu Olomouc.
Moravská doprava s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Pracovník restauračního provozu - pokladní, příprava sendvičů, kuchař/ka Osobní kontakt každé pondělí a útery od 9:00 do 16:30 hod. Pracoviště: Olomoucká č.p. 90, Velký Týnec. Nástup možný ihned. Požadavky: odpovědnost, pozitivní energie, komunikativnost, chuť se učit novým věcem. Hrubá nástupní mzda: 14.000 Kč. Pracovní ...
AmRest s.r.o. Velký Týnec, Inzerováno včera

Šička Pracoviště: Havlíčkova č.p. 789/7, Litovel. Osobní kontakt je možný v pracovní dny od 9:00 - 10:00 hod. na adrese pracoviště. Požadujeme praxi. Volné místo šička pro lokalitu Litovel.
ZATLOUKAL - CZ, s.r.o. Litovel, Inzerováno včera