Eva Vilhanová

pracovníci klientského místa pro ČSOB

Odeslat

Pracovní náplň
požadavky: maturitní zkouška, čistý trestní rejstřík;
KONTAKT: předem telefonicky od 9.00 hod. do 15.00 hod. nebo e-mailem,
Volné místo pracovníci klientského místa pro čsob pro lokalitu Karviná.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pracovníci klientského místa pro ČSOB

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Eva Vilhanová
Ulice: Svatováclavská 31
Město: Karviná
PSČ: 733 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Vilhanová
E-mail: Eva Vilhanová
Telefon: +420 737 249 717

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Eva Vilhanová