LÉKAŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( LÉKAŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LÉKAŘ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.3.2018, pracovní doba PO - PÁ 6:30 - 15:00 hod. (víkendy volné)
- Náplň práce: praktické zajištění chodu ordinace pro vězněné osoby i zaměstnance
- Požadujeme: VŠ vzdělání, odbornost VPL, bezúhonnost, psychickou odolnost
- Výběrové řízení obsahuje: vstupní pohovor, psychologický pohovor, zdravotní prohlídku
- Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, zajištění ubytování, 30 dní dovolené, indispoziční volno 5 dnů, čerpání fondu FKSP, možnost profesního růstu
- V případě zájmu kontaktujte: Erban Pavel Ing., tel.: 495 758 333, e-mail: perban@vez.hrk.justice.cz
Volné místo lékař/-ka pro lokalitu Hradec Králové.