ÚČETNÍ - ASISTENT/-KA JEDNATELE

  • Opava

Pracovní místo ( ÚČETNÍ - ASISTENT/-KA JEDNATELE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Grossmannová Jitka, tel.: 724 075 420, e-mail: ucetni@grossmann-matrace.cz. V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám na e-mail: ucetni@grossmann-matrace.cz Váš podrobný strukturovaný životopis a motivační dopis.
Požadujeme:
- vzdělání: min. SŠ s maturitou / VŠ výhodou - účetnictví, ekonomie
- příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost a důslednost, smysl pro zodpovědnost, organizační dovednosti
- proaktivní přístup k úkolům a pozitivní naladění, odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu, schopnost se samostatně rozhodovat a řešit problémy
- dobrý písemný projev včetně perfektní znalosti české gramatiky.
Náplň pracovní činnosti:
- odpovědnost za vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou
- zpracování dokladů, evidence a účtování majetku, závazků a pohledávek, banky, inventarizace
- fakturace, evidence a účtování faktur , vedení pokladny, zpracování DPH a kontrolních hlášení
- personalistika (asistence při náboru zaměstnanců, příprava pracovních smluv, dohod o provedení práce, zajištění školení a lékařských prohlídek zaměstnanců apod.)
- kompletní zpracování mezd (do 20 zaměstnanců)
- spolupráce s daňovým poradcem
- příprava roční účetní závěrky
- odpovědnost za chod kanceláře
- administrativní činnosti spojené s danou pozicí.
Olbrichova č.p. 632/5, Opava. Nástup: dle domluvy.
Volné místo účetní - asistent/-ka jednatele pro lokalitu Opava.