UČITEL/KA ANGLIČTINY

  • Písek

Pracovní místo ( UČITEL/KA ANGLIČTINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
VŠ pedagogické vzdělání
kvalifikace: učitel/ka 2. stupně ZŠ dle zákona o ped. pracovnících
aprobace: jazyk anglický

Úvazek: částečný úvazek (9 hodin týdně přímé činnosti = 9 vyučovacích hodin)

Popis pozice:
Platové zařazení, třída 12, dle započitatelné praxe při úvazku 0,409: od 8 753,-- Kč do 13 158,-- Kč.
Nabízíme příjemný kolektiv, kabinet, stravování, podporu vedení školy i kolegů, zapojení do mezinárodních projektů a dalších zajímavých aktivit. Možnost získat plný úvazek (další aprobace výhodou) a trvalý pracovní poměr do budoucna.
Vyžadujeme vysoké pracovní nasazení, kreativitu, lásku k pedagogice a optimistický pohled na svět.

Více informací o škole najdete na našich webových stránkách www.zstylova.cz
Těšíme se na vaši nabídku včetně profesního životopisu.
Zasílejte na info@zstylova.cz .
Volné místo učitel/ka angličtiny pro lokalitu Písek.