Vedoucí prodejen mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz

  • Cheb

Pracovní místo ( Vedoucí prodejen mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: NC Dragoun, Dragounská 6, Cheb. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba Po-Pá 9:00-17:00hod, posléze případně dle dohody pružná.

Pro naše zavedené prodejny v nákupním centru Dragoun Cheb a Hypermarketu Tesco Mariánské Lázně hledáme vedoucího/vedoucí.

NÁPLŇ PRÁCE:
- komunikace s významnými firemními zákazníky regionu,
- obsluha zákazníků na prodejně, komunikace po telefonu,
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí,
- podílení se na náboru a zaškolování nových kolegů,
- práce na PC a na internetu,
- příjem a vyřizování reklamací,
- administrativa, kontrola chodu prodejen, plánování směn,
- znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme).

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti,
- příjemné pracovní prostředí v nové prodejně,
- možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci,
- po zapracování motivující finanční ohodnocení závislé na plnění plánů prodejen,
- slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify,
- zajímavá a dobře ohodnocená práce,
- možnost nástupu IHNED,
- plat až Kč 39.000,-, nástupní plat Kč 29.000,-,
- služební vozidlo i pro soukromé využití,
- mobilní telefon, notebook.

POŽADUJEME:
- výborné komunikační a prezentační schopnosti,
- příjemné vystupování a vzhled,
- zkušenosti v oblasti prodeje, práci s menším týmem, schopnost motivovat,
- znalost práce na PC na vynikající úrovni, Word, Excel, Internet...,
- optimismus, morální a trestní bezúhonnost,
- spolehlivost a zodpovědnost,
- chuť pracov