Samostatný referent pobočky

  • Brno

Pracovní místo ( Samostatný referent pobočky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy pro výběrové řízení POUZE na email: radmila.teplarkova@cpzp.cz
Popis činnosti:
zajištění služeb v oblasti veřejného zdravotního pojištění
jednání s klienty, zajištění provozu klientské přepážky
jednání s klienty i mimo přepážku pobočky
marketingové aktivity
Požadujeme:
SŠ/ ÚSO vzdělání s maturitou
velmi dobré komunikační schopnosti pro jednání s klienty
samostatnost, flexibilitu, bezúhonnost, příjemné vystupování
vysoké pracovní nasazení
dobrou znalost práce s PC (Outlook, Excel, Word)
základní znalost systému veřejného zdravotního pojištění výhodou
praxe v osobní přímé komunikaci s klienty vítána
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
pozice vhodná pro absolventy VŠ
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti
odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Volné místo samostatný referent pobočky pro lokalitu Brno.