MANAGEER EUROPA s.r.o.

LEŠENÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Místem výkonu práce jsou stavby v zahraničí.
Náplň práce:
- provádění montáže a demontáže trubkového lešení do Berlína - Německá spolková republika
- vedení ostatní dokumentace potřebné pro vyhodnocení realizace zakázky
- komunikace s mistrem ohledně realizace zakázek
Požadujeme:
- praxe v oboru montáže a demontáže trubkového lešení, včetně komplikovaných tvarů
- praxi na obdobné pozici min. 2 roky
- dobré organizační a komunikativní schopnosti
- chopnost rychle se učit
- důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
- výhodou je praxe s montáží trubkového lešení
- často práce ve výškách
- po zaučení možnost samostatné montáže a vedení týmu lidí
- výhodou je znalost němčiny
Nabízíme:
- motivační platové ohodnocení
- firemní benefity
- možnost osobního i profesního rozvoje
- mzda 25 000,- až 45 000,- Kč, resp. 11 až 16,50 EUR za hodinu podle zkušeností
Pokud máte o uvedenou pozici zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na mkr@manageer.com.
Volné místo lešenář pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LEŠENÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: MANAGEER EUROPA s.r.o.
Ulice: Rumjancevova 65
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Krampl
E-mail: mkr@manageer.com
Telefon: +420 739 217 622

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MANAGEER EUROPA s.r.o.