LEŠENÁŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( LEŠENÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místem výkonu práce jsou stavby v zahraničí.
Náplň práce:
- provádění montáže a demontáže trubkového lešení do Berlína - Německá spolková republika
- vedení ostatní dokumentace potřebné pro vyhodnocení realizace zakázky
- komunikace s mistrem ohledně realizace zakázek
Požadujeme:
- praxe v oboru montáže a demontáže trubkového lešení, včetně komplikovaných tvarů
- praxi na obdobné pozici min. 2 roky
- dobré organizační a komunikativní schopnosti
- chopnost rychle se učit
- důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
- výhodou je praxe s montáží trubkového lešení
- často práce ve výškách
- po zaučení možnost samostatné montáže a vedení týmu lidí
- výhodou je znalost němčiny
Nabízíme:
- motivační platové ohodnocení
- firemní benefity
- možnost osobního i profesního rozvoje
- mzda 25 000,- až 45 000,- Kč, resp. 11 až 16,50 EUR za hodinu podle zkušeností
Pokud máte o uvedenou pozici zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na mkr@manageer.com.
Volné místo lešenář pro lokalitu Liberec.