ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Náplň práce: komunikace se zákazníky, vyřizování požadavků zákazníků, zpracování objednávek, občasná výpomoc ostatním oddělením napříč firmou, běžná administrativa
- Požadujeme: komunikativnost, velmi dobou znalost českého pravopisu a stylistiky, příjemný hlasový projev, znalost MS Office (Word, Excel), odolnost vůči stresu, schopnost zorganizovat si práci, samostatnost, důslednost, zodpovědnost, uvítáme alespoň základní organizaci v oblasti zdravé výživy nebo chovatelství, znalost práce s ekonomických systémem Pohoda a předchozí zkušenost na obdobné pracovní pozici výhodou
- Nabízíme: možnost kariérního růstu, příjemné a moderní pracovní prostředí, práci v mladém a přátelském kolektivu, stabilní zázemí prosperující společnosti
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Rázlová Iveta, e-mail: personalni.allnature@gmail.com
Volné místo administrativní pracovník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.