IMSTAVEX s.r.o.

Šéfkuchař/ka závodního stravování

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Hrádek u Rokycan
Požadavky: vzdělání - min. střední odborné s výučním listem, potravinářský průkaz, ŘP skup. B, praxe v oboru gastronomie min. 5let, samostatnost. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: platové ohodnocení od 33.000,- do 40.000,- Kč/měs.
Kontakt: POUZE E-MAILEM, životopisy zasílat na e-mail: katerina.kurfirtova@imstavex.cz
Volné místo šéfkuchař/ka závodního stravování pro lokalitu Hrádek.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné - potravinářský průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Šéfkuchař/ka závodního stravování

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: IMSTAVEX s.r.o.
Město: Hrádek

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Kurfiřtová
E-mail: katerina.kurfirtova@imstavex.cz, katka.imstavex@centrum.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IMSTAVEX s.r.o.