Sociální pracovník pedagogického centra

Pracovní místo ( Sociální pracovník pedagogického centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ZŠ Roztoky hledá na úvazek 0,6 sociálního pedagoga na dobu určitou do 31.08.2018. Nutné vysokoškolské vzdělání v oboru sociální pedagogika nebo sociální práce. Výborná dostupnost i platové podmínky.
Volné místo sociální pracovník pedagogického centra pro lokalitu Roztoky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví
Telemarketing

Další volná místa

Pracovníci v sociálních službách - pečovatelé Kvalifikační přepoklad: praxe v oboru výhodou, není však podmínkou, kurz pro pracovníky v sociálních službách (možno doplnit i při zaměstnání) Další požadavky: zájem o dlouhodobou spolupráci, pozitivní vztah k seniorům, empatie, pracovní nadšení, ...
Centrin CZ s.r.o. Zruč nad Sázavou, Inzerováno před 2 dny

Sociální pracovník, zdravotně sociální pracovník, zdravotní sestra, sociální ped První kontakt: Mgr. Křičková Veronika DiS., tel.: 775 562 026, e-mail: krickova@fokus-mb.cz, osobně: Kolín 5, Ovčárecká 397, Centrum sociální rehabilitace, vždy v úterý od 8 do 9 hod Požadujeme: - SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání (sociální pracovník, zdravotní ...
FOKUS MLADÁ BOLESLAV - sdružení pro péči o duševně nemocné Kolín, Inzerováno před 4 dny

sociální pracovník Požadujeme: o VOŠ nebo VŠ podle §110 zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách o praxe v oblasti sociální práce, v sociálních službách nejméně 2 roky o orientace v právních předpisech a schopnost jejich aplikace do praxe o znalost a porozumění ...
Farní charita Litoměřice Litoměřice, Inzerováno před 4 dny