Sociální pracovník pedagogického centra

Pracovní místo ( Sociální pracovník pedagogického centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ZŠ Roztoky hledá na úvazek 0,6 sociálního pedagoga na dobu určitou do 31.08.2018. Nutné vysokoškolské vzdělání v oboru sociální pedagogika nebo sociální práce. Výborná dostupnost i platové podmínky.
Volné místo sociální pracovník pedagogického centra pro lokalitu Roztoky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví
Telemarketing

Další volná místa

Pracovníci v sociálních službách První kontakt: Tulisová Petra DiS., tel.: 321784201 Do našeho domova pro klienty s Alzheimerovou nemocí a jinými formami demence hledáme uklízeče/uklízečku. Nabízíme přátelský kolektiv, výhodné mzdové ohodnocení, stravenky nebo dotované ...
G-HELP o.p.s. Kouřim, Inzerováno včera

sociální pracovník v terénním programu Požadujeme: vysokoškolské vzdělání odpovídající zákonu o sociálnch službách č.108/2006 Sb., občanská bezúhonnost, sociální cítění, časová flexibilita, znalost práce na PC. První kontakt zaměstnavatele: e-mailem pod značkou výběrového řízení RD TP ...
NADĚJE Roudnice nad Labem, Inzerováno včera

pracovník v sociálních službách Charakteristika vykonávané práce: - osobní asistence u osob s autismem - příprava a organizace volnočasových aktivit - příprava stravy - pomoc v oblasti sebeobsluhy a kontaktu s okolím - doprovod do chráněných dílen, zájmových aktivit, k lékaři ...
Národní ústav pro autismus, z.ú. Praha, Inzerováno včera