Sociální pracovník pedagogického centra

Pracovní místo ( Sociální pracovník pedagogického centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ZŠ Roztoky hledá na úvazek 0,6 sociálního pedagoga na dobu určitou do 31.08.2018. Nutné vysokoškolské vzdělání v oboru sociální pedagogika nebo sociální práce. Výborná dostupnost i platové podmínky.
Volné místo sociální pracovník pedagogického centra pro lokalitu Roztoky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví
Telemarketing

Další volná místa

pracovník v sociálních službách místo výkonu práce: Louny, Postoloprty Požadujeme: vzdělání min. vyučení, čistý trestní rejstřík, dobré komunikační dovednosti, znalost sociální problematiky rodin s dětmi Nabízíme: zázemí zavedené neziskové organizace, firemní bonusy, možnost ...
Vavřinec, z.s. Louny, Inzerováno před 3 dny

sociální pracovník místo výkonu práce: Louny, Postoloprty Požadujeme: vzdělání dle zákona o sociálních službách (min. VOŠ), čistý trestní rejstřík, dobré komunikační dovednosti, znalost sociální problematiky rodin s dětmi Nabízíme: zázemí zavedené neziskové ...

sociální pracovník místo výkonu práce: Žatecký spolek Handicap zs. Nám. Svobody 144 Žatec místo vhodné i pro OZP Vzdělání dle zákonné podmínky pro výkon práce sociálního pracovníka. Výborná znalost MS Office a práce s internetem. Spolehlivost, pečlivost, ...
Žatecký spolek Handicap, z.s. Žatec, Inzerováno před 3 dny