Sociální pracovník pedagogického centra

Pracovní místo ( Sociální pracovník pedagogického centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ZŠ Roztoky hledá na úvazek 0,6 sociálního pedagoga na dobu určitou do 31.08.2018. Nutné vysokoškolské vzdělání v oboru sociální pedagogika nebo sociální práce. Výborná dostupnost i platové podmínky.
Volné místo sociální pracovník pedagogického centra pro lokalitu Roztoky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví
Telemarketing

Další volná místa

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci Místo výkonu práce okres Pardubice. Praxe není podmínkou, zaučíme, výroba prefabrikátu. Dále práce na stavbách - betonové nosníky a příčky. Pracovní doba 7:00 - 15:30 První kontakt telefonicky nebo e-mailem
KHANATSTAV s.r.o. Inzerováno včera

ASISTENT/KA MARKETINGU s MS EXCEL, 200 Kč Hledáte si uplatnění v mezinárodní společnosti a chcete získat zkušenosti v marketingu? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis a odstartujte kariéru v FMCG společnosti, která je lídrem na trhu ve svém oboru. Náplň práce: * analýza ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno včera

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci Místo výkonu práce: Orlická kasárna č.p. 733, 564 01 Žamberk Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti Volné místo betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci pro lokalitu Žamberk.
TEMIS spol. s r.o. Žamberk, Inzerováno před 2 dny