Obchodní zástupce/kyně - předváděcí technik/čka pro prodej svařovacích strojů

Pracovní místo ( Obchodní zástupce/kyně - předváděcí technik/čka pro prodej svařovacích strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme kolegu/kolegyni, který bude mít na starosti prezentace, nabídky, předvádění a předávání nových svařovacích strojů pro metody MIG/MAG a TIG. Region činnosti je Ostrava a okolí. K dispozici je NTB, služební vozidlo a další potřebné vybavení.

Hledáme nejlépe svářeče, který se nebojí kontaktu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Obchodní zástupce Požadujeme dobré komunikativní a organizační vlastnosti, ŘP skp. B, ochotu cestovat a chuť na sobě pracovat. Nabízíme: stravenky. První kontakt: emailem. Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Valašské Meziříčí.
SPOLTEX spol. s r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno před 4 dny

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL V RÁMCI CELÉ ČR *KO: Rohovský František, tel.: 732 542 646 - volejte pouze Po - Pá 7.00 - 17:00 hod. Životopis zašlete na e-mail: info@ariondent.cz. SOU/SŠ, praxe v obchodní činnosti vítána, komunikativnost, příjemné vystupování. Dobrá fyzická zdatnost, manipulace ...
ARION DENT s. r. o. Kravaře, Inzerováno před 4 dny

Obchodní zástupce Pracoviště: Ostružnická č.p. 361/5, Olomouc. Obchodní reprezentant a prodej odborných kurzů. Informace: - prezentace odborných kurzů, - aktivní vyhledávání klientů, - komunikace s klienty v různých regionech ČR dle dohody Co od vás očekáváme: - ...
Stephen Peter Smyrk Olomouc, Inzerováno před 6 dny