sociální pracovník/ce

  • Kroměříž

Pracovní místo ( sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rodinné centrum Kroměříž
Náplň práce: sociální služby - sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, poskytování poradenství, dodržování standardů kvality sociálních služeb, vedení spisové evidence
- Předpoklady: spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost, profesionální vystupování, empatie, sociální cítění, znalost práce na PC

- Požadavky: odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. (§110 odst. 4a) vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, a odst. 4b) vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu), způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, absolvování psychologického vyšetření
- Pracovní podmínky: pracovní smlouva od 1.2. 2018, Mzdové podmínky: nástupní plat 9 616,-/měsíc/úvazek 0,5, po zkušební době možnost zvýšení mzdy a možnost přiznání osobního ohodnocení, celkem rozmezí 9 616 - 12 500 Kč/měsíčně/úvazek 0,5
- Strukturované životopisy zasílejte vedoucí sociální služby, paní Mgr. Elišce Petruchové, na emailovou adresu: administrativa@rckm.cz.
Volné místo sociální pracovník/ce pro lokalitu Kroměříž.