Pedagog pro školku

Pracovní místo ( Pedagog pro školku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Základní škola Erudio Orlicko - Velký Hájek, Velký Hájek č.p. 1554, 564 01 Žamberk
Kontakt: e-mailem: Mgr. Ivana Andrlová - infoatprogram-erudio.cz, tel: 723 492 339
Volné místo pedagog pro školku pro lokalitu Žamberk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů První kontakt: Janečková Drahomíra, tel.: 321 737 060, 7 - 15:30 hod, e-mail: reception@cfmanufacturing.cz, osobně: Velim, C&F Manufacturing. Práce na ohraňovacím a vysekávacím lise. Zaměstnavatel nevyžaduje žádné speciální vzdělání. Na základě ...
C & F Manufacturing s.r.o. Velim, Inzerováno včera

ŠIČ/-KA ŠIČ/-KA - Místo výkonu práce: Kladská 292/43, Slezské Předměstí, Hradec Králové - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: šití potahů na opěrky do automobilů - Požadujeme: doklad prokazující kvalifikaci dosaženou vzděláním nebo ...
Sněžka, výrobní družstvo Náchod Hradec Králové, Inzerováno včera

OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ NA POVRCHOVOU ÚPRAVU KOVŮ Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců), možnost prodloužení nebo doba neurčitá. Praxe výhodou. Zaměstnavatel nabízí příplatky za směnnost. Kontakt - paní Martinková Lenka, tel.: 491 403 113, e-mail: eltn@eltn.cz (zaslání životopisu) nebo osobně ...
NOVÝ ELTON a.s. Nové Město nad Metují, Inzerováno včera