Základní škola Erudio Orlicko

Pedagog pro školku

Odeslat

Pracovní náplň
Základní škola Erudio Orlicko - Velký Hájek, Velký Hájek č.p. 1554, 564 01 Žamberk
Kontakt: e-mailem: Mgr. Ivana Andrlová - info@program-erudio.cz, tel: 723 492 339
Volné místo pedagog pro školku pro lokalitu Žamberk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pedagog pro školku

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola Erudio Orlicko
Ulice: Velký Hájek 1554
Město: Žamberk
PSČ: 564 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Ivana Andrlová
E-mail: info@program-erudio.cz
Telefon: +420 723 492 339

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Erudio Orlicko