SESTRA do zubní ordinace-zubní instrumentář/ka

Pracovní místo ( SESTRA do zubní ordinace-zubní instrumentář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadované vzdělání SŠ - zdravotní sestra nebo zubní instrumentář/ka, znalost práce s PC podmínkou!!!!!, vhodné i pro absolventy, nástupní plat cca 110,- Kč/ hod., zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky
Volné místo sestra do zubní ordinace-zubní instrumentář/ka pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Development controller - automotive Peněžní toky, kotace, finanční procesy, budgety, a především, velká zodpovědnost. Troufnete si? Mluvíme tu o pozici development controller. Náplň práce sestává především z: * zajištění zpracování kotací v divizích * podílení se na procesu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Přípravář výroby a manipulant Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky. Požadujeme: Vzdělání: střední odborné s výučním listem, strojírenské zaměření výhodou Znalost a orientace ve ...
TRATEC - CS, s. r. o. Velký Šenov, Inzerováno před 4 dny

Všeobecné sestry s osvědčením Místo výkonu práce:NOEMA - komplexní domácí péče, s.r.o., Luční č.p. 283/27 408 01 Rumburk Požadavky: všeobecná sestra s registrací zdravotní sestry, praxe min.5 let, řidičský průkaz skupiny B-aktivní řidič, samostatnost, spolehlivost Kontakt.: ...
NOEMA - komplexní domácí péče, s.r.o. Rumburk, Inzerováno před 4 dny