PSYCHOLOG oddělení výkonu vazby a trestu

  • Liberec

Pracovní místo ( PSYCHOLOG oddělení výkonu vazby a trestu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zákonné a další předpoklady a požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském akreditovaném studijním programu v oboru psychologie (jednooborová psychologie po celou dobu studia)
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost pro výkon práce
- organizační a komunikační schopnosti
- znalost práce na PC (WORD, EXCEL, INTERNET).
Místo působiště: Vazební věznice Liberec
Předpokládaný termín nástupu: 1. 3. 2018
Nabízíme:
- platová třída 12 (od 25.000,-Kč)
- jednosměnný provoz
- příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na stravné (zajištěno ve vazební věznici), kulturní a sportovní vyžití, apod.
Náležitosti:
- písemnou přihlášku k výběru
- strukturovaný, profesní životopis
- fotokopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- souhlas se soustřeďováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a to prostřednictvím prohlášení ve znění: Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběru na místo psychologa.
Termín doručení písemné přihlášky: 30. 1. 2018.
Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu:
Vězeňská služba České republiky, Vazební Věznice Liberec, oddělení personální, Pelhřimovská 3, p.ú. 1, př. 400, 460 62 Liberec. Pokud přihláška nebude obsahovat požadavek vrácení zaslaných materiálů, budou tyto po ukončení výběru skartovány.
Obálku označte v levém dolním rohu Výběr - PSYCH.
Volné místo psycholog oddělení výkonu vazby a trestu pro lokali