Vězeňská služba České republiky PSYCHOLOG oddělení výkonu vazby a trestu

PSYCHOLOG oddělení výkonu vazby a trestu

Odeslat

Pracovní náplň
Zákonné a další předpoklady a požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském akreditovaném studijním programu v oboru psychologie (jednooborová psychologie po celou dobu studia)
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost pro výkon práce
- organizační a komunikační schopnosti
- znalost práce na PC (WORD, EXCEL, INTERNET).
Místo působiště: Vazební věznice Liberec
Předpokládaný termín nástupu: 1. 3. 2018
Nabízíme:
- platová třída 12 (od 25.000,-Kč)
- jednosměnný provoz
- příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na stravné (zajištěno ve vazební věznici), kulturní a sportovní vyžití, apod.
Náležitosti:
- písemnou přihlášku k výběru
- strukturovaný, profesní životopis
- fotokopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- souhlas se soustřeďováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a to prostřednictvím prohlášení ve znění: Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběru na místo psychologa.
Termín doručení písemné přihlášky: 30. 1. 2018.
Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu:
Vězeňská služba České republiky, Vazební Věznice Liberec, oddělení personální, Pelhřimovská 3, p.ú. 1, př. 400, 460 62 Liberec. Pokud přihláška nebude obsahovat požadavek vrácení zaslaných materiálů, budou tyto po ukončení výběru skartovány.
Obálku označte v levém dolním rohu Výběr - PSYCH.
Volné místo psycholog oddělení výkonu vazby a trestu pro lokali

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PSYCHOLOG oddělení výkonu vazby a trestu

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Pelhřimovská 347
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jiřina Trnková
E-mail: Mgr. Jiřina Trnková
Telefon: +420 482 426 270

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky