Vězeňská služba České republiky STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení st

STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení st

Odeslat

Pracovní náplň
Zákonné a další požadavky:
- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
- zdravotní, osobností a fyzickou způsobilost k výkonu služby
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- tarifní třída 2. - od 22.300,- Kč
Místo služebního působiště: Místní jednotka JS Liberec
Předpokládaný termín nástupu na služební místo: 1. 3. 2018
Náležitosti písemné přihlášky:
- strukturovaný životopis
- písemná žádost občana o přijetí do služebního poměru k bezpečnostnímu sboru
- fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání
- souhlas se soustřeďováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a to prostřednictvím prohlášení ve znění: Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na místo strážný JS
Termín doručení písemné přihlášky k výběrovému řízení: 31. 1. 2018
Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu:
Vězeňská služba České republiky, Vazební Věznice Liberec, oddělení personální, Pelhřimovská 3, P. O. Box 400, 460 62 Liberec.
Pokud přihláška nebude obsahovat požadavek na vrácení zaslaných materiálů, budou tyto po ukončení výběrového řízení skartovány.
Obálku označte v levém dolním rohu výběrové řízení - JS LBC.
Volné místo strážný justiční stráže (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení strážmistr) pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení st

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Pelhřimovská 347
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jiřina Trnková
E-mail: Mgr. Jiřina Trnková
Telefon: +420 482 426 270

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky