Editor/ka internetových stránek

Pracovní místo ( Editor/ka internetových stránek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jen pro OZP - chráněné pracovní místo!
Prosíme zasílat životopisy předem na e-mail: infoatsuper-baby.cz
PP na dobu určitou - s výhledem na neurčitou.
pracovní doba - 6h denně, možnost individální domluvy.
Volné místo editor/ka internetových stránek pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK V INTERNETOVÉM OBCHODĚ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK V INTERNETOVÉM OBCHODĚ Kontakt: pí Dagmar Karásková, e-mail: dagmar.karaskova@kokiskashop.cz Nabízíme práci ve velice atraktivním prostředí internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme osmým rokem. Můžeme ...
Kokiska s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno déle jak týden

Frézař Frézař - vzdělání strojního zaměření - praxe s obsluhou a programováním CNC frézy výhodou (tj. samostatná editace programu), schopnost čtení technické dokumentace. Požadujeme zručnost a spolehlivost. Praxe není podmínkou, možno i absolvent. ...
Dittrich & Greipl CZ s.r.o. Kaplice, Inzerováno déle jak týden

PRODEJNÍ ASISTENT/KA PRODEJNÍ ASISTENT/KA Kontakt: pí Riedelová Edita, e-mail: info@thermascaroli.cz Jedná se o prodej značkové přírodní kosmetiky. Požadujeme znalost RJ, AJ, částečná znalost NJ. Práce s PC. Nabízíme odměny, možnost odběru prodávaného zboží za ...
Thermas Caroli s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno déle jak měsíc