Editor/ka internetových stránek

Pracovní místo ( Editor/ka internetových stránek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jen pro OZP - chráněné pracovní místo!
Prosíme zasílat životopisy předem na e-mail: infoatsuper-baby.cz
PP na dobu určitou - s výhledem na neurčitou.
pracovní doba - 6h denně, možnost individální domluvy.
Volné místo editor/ka internetových stránek pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

ÚDRŽBÁŘ S AJ / Správce skladu náhradních dílů / AUTOMOTIVE Mezinárodní automotive společnost hledá do svého rostoucího týmu šikovného kolegu na pozici: ÚDRŽBÁŘ S AJ / Správce skladu náhradních dílů Hlavní zodpovědnosti: -Komunikace s dodavateli při řešení poruchy a zajištění servisu v AJ/ popř. NJ ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE SE ZNALOSTÍ RUMUNSKÉHO JAZYKA Kontakt: pí Karásková Dagmar, tel.: 775228788, e-mail: dagmar.karaskova@kokiskashop.cz POŽADUJEME: - nutná dobrá znalost rumunského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilý mluvčí- jedná se o ...
Kokiska s.r.o. Sadov, Inzerováno déle jak týden

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE SE ZNALOSTÍ MAĎARSKÉHO JAZYKA Kontakt: telefonicky, e-mailem Nabízíme práci ve velice atraktivním prostředí internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme osmým rokem. Můžeme nabídnout velice zajímavou práci a především kariérní růst - Vaše pozice záleží čistě na Vás - ...