Editor/ka internetových stránek

Pracovní místo ( Editor/ka internetových stránek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jen pro OZP - chráněné pracovní místo!
Prosíme zasílat životopisy předem na e-mail: infoatsuper-baby.cz
PP na dobu určitou - s výhledem na neurčitou.
pracovní doba - 6h denně, možnost individální domluvy.
Volné místo editor/ka internetových stránek pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

EDITOR MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ Komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou, vynikající znalost českého jazyka a stylistiky, publikační dovednosti, schopnost analyzovat a zpracovávat informace, komunikační a prezentační dovednosti, znalost on-line médií a on-line ...
IBIS InGold, a.s. Moravské Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Russian-language Duty Editor/Video Producer místo výkonu práce: Na okraji č.p. 335/42, 162 00 Praha 6 kontakt: Sadouskaya Komlach Maryia, tel.: 735751516, e-mail: info@fpee.eu Mezinárodní mediální projekt pro ruskojazyčné publikum hledá zkušené redaktory do své pražské kanceláře. ...
Free Press for Eastern Europe, nadační fond Praha, Inzerováno před 3 dny

Video editoři Náplň práce: střih a zpracování videí s obsahem pro dospělé Požadavky: pokročilá znalost práce na PC, Adobe Premiere výhodou Práce v mladém kolektivu s nejnovější technologií Volné místo video editoři pro lokalitu Zlín.
dgstudio.cz s.r.o. Zlín, Inzerováno déle jak týden