VŠEOBECNÁ SESTRA

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese Balbínova 59, Klatovy
Kontaktní osoba: Jelínková Petra, DiS. 376 347 115, jelinkovaatmusskt.cz
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Klatovy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Všeobecná sestra Všeobecná sestra u lůžka Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, dovolená navíc (1 týden), zajištění ubytování, zvláštní prémie. Bližší informace poskytnou: pí. Mgr. Dana Podholová, tel.: 606 643 147, e-mail: podholova@nempt.cz, Mgr. Helena ...
Nemocnice Prachatice,a.s. Prachatice, Inzerováno před 2 dny

Zdravotní bratr-sestra ZPŮSOBILOST K VÝKONU ZDRAVOTNICKÉHO POVOLÁNÍ BEZ ODBORNÉHO DOHLEDU, BEZÚHONNOST. Práce v nepřetržitém provozu - 12hod. směny. K základnímu platu náleží příplatky za směnný provoz, za obslužnou péči, příplatek za noční práci, soboty, neděle a svátky. ...
Domov pro seniory Stachy-Kůsov Stachy, Inzerováno před 5 dny

Zdravotní sestra-bratr s registrací Požadavky: - platná registrace - pozitivní vztah k hodnotě lidského života - přátelská a dobrosrdečná povaha - čistý trestní rejstřík Nabízíme: - plný pracovní úvazek - přátelské prostředí - zaměstnanecké benefity Více informací u vrchní sestry ...
Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s. Prachatice, Inzerováno před 5 dny