VŠEOBECNÁ SESTRA

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese Balbínova 59, Klatovy
Kontaktní osoba: Jelínková Petra, DiS. 376 347 115, jelinkovaatmusskt.cz
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Klatovy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

ZDRAVOTNÍ SESTRA, ZDRAVOTNÍ ASISTENT Místo výkonu práce: Města Sušice, příspěvková organizace, Sušice III, Nábřeží Jana Seitze 155, PSČ 342 01 Požadavky: Požadujeme zdravotní sestřičku, která miluje svoji práci a cítí ji jako své poslání. Nabízíme kolektiv skvělých lidí, pod vedením té ...
Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace Sušice, Inzerováno před 3 dny

VŠEOBECNÁ, PRAKTICKÁ SESTRA Pracovní doba: nepřetržitý provoz (možnost práce i na zkrácený úvazek) Hrubá měsíční mzda: 25.000,- Kč (uvedená mzda je průměrná) Požadujeme: korektní, vstřícné chování a vystupování, schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, ...
Nemocnice Písek, a.s. Písek, Inzerováno před 4 dny

Product Engineer Náplň práce: - navrhovat a vyvíjet produkt na základě specifikací od zákazníka - navrhovat integraci komponent a sestav komponentů do autosedačky - převzít a technicky vést svěřené projekty - komunikovat a řešit s klienty technické otázky v rámci ...
Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 5 dny