VŠEOBECNÁ SESTRA

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese Balbínova 59, Klatovy
Kontaktní osoba: Jelínková Petra, DiS. 376 347 115, jelinkovaatmusskt.cz
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Klatovy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY Hledáme zkušené kvalitáře co mají jednání se zákazníky v krvi.Baví vás elektrotechnika a pohybujete se v automotive? Staňte se součástí stabilního a mezinárodního výrobního podniku, který nabízí příležitost v oddělení zákaznické kvality. ...
Grafton Recruitment s.r.o. Třemošná, Plný úvazek, Inzerováno včera

všeobecná sestra místo výkonu práce - Zbůch Ukončené vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.. Zvýšení platu o osobní ohodnocení po zapracování. Možnost ubytování v samostatné garsoniéře ubytovny. Stravování za ...
Centrum pobytových a terénních sociálních služeb Zbůch Zbůch, Inzerováno včera

Vývojový manažer Momentálně se otevřela zcela nová pozice pro absolventa nejlépe VŠCHT nebo praktika, který má zkušenosti s technologií úpravy vody. Budete mít možnost si sestavit svůj tým a poté ho vést a podílet se na firemním know-how.
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera