prodavačka /obsluha

Pracovní místo ( prodavačka /obsluha ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Motorest U RYBIČEK, Šternov
ŘP skupiny B, praxe v oboru gastronomie výhodou, ale není podmínkou. Příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu. první kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo prodavačka /obsluha pro lokalitu Divišov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Prodavač/ka - pekař/ka Karlova pekárna - Praha Arkády Hledáme prodavačku pro prodejnu Karlovy pekárny Praha Arkády Pankrác. Mzda 14.900,-Kč + odměny Požadavky: - práce s elektronickou pokladnou - praxe v prodeji - výhodou - ochota k fyzické práci - psychická odolnost a časová flexibilita ...
Karlova pekárna s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Prodavač lahůdek Společnost Novák maso - uzeniny s. r. o. přijme na pobočku v ulici Hornoměcholupská 492, Horní Měcholupy, 109 00 Praha 111 nové zaměstnance na pozici PRODAVAČ/PRODAVAČKA. Kontaktní osoba: Miluše Kellerová, tel.:725 263 697, e-mail: ...
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Prodavač/ka Náplň práce: pultový prodej našich voňavých potravin, vyrovnávání a vystavování zboží, udržování pořádku, čistotiy a atraktivity prodejny, kontakt se zákazníky, práce s podnikovým systémem - práce v jedné z nejmodernějších pekáren v ČR. Požadavky: ...
ADÉLKA a.s. Pelhřimov, Inzerováno před 2 dny