Grand HOTEL OPERA, s.r.o.

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Odeslat

Pracovní náplň
Přijmeme pomocnou sílu do kuchyně v hotelu v Jaroměřicích nad Rokytnou.
Požadujeme kladný přístup k práci, spolehlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem.
Vyučení v oboru není podmínkou.
Zaměstnanecké výhody - podnikové stravování
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Jaroměřice nad Rokytnou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Grand HOTEL OPERA, s.r.o.
Ulice: Komenského 996
Město: Jaroměřice nad Rokytnou
PSČ: 675 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavla Pavlonová
E-mail: Pavla Pavlonová
Telefon: +420 725 117 347

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grand HOTEL OPERA, s.r.o.