Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme pomocnou sílu do kuchyně v hotelu v Jaroměřicích nad Rokytnou.
Požadujeme kladný přístup k práci, spolehlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem.
Vyučení v oboru není podmínkou.
Zaměstnanecké výhody - podnikové stravování
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Jaroměřice ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

pomocník - dělník Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Zájemci se dostaví ve dnech úterý a čtvrtek mezi 10.00 až 12.00 hodinou na kontaktní adresu: Brno, Hudcova 246/43 Volné místo pomocník - dělník pro lokalitu Brno.
VISTAV s.r.o. Brno, Inzerováno včera

JUNIOR ÚČETNÍ, Českokrumlovsko, až 30 000 Kč Hledáte uplatnění v účetnictví, ale nemáte dlouholetou praxi? Nevadí, právě dáváme šanci juniornějším kandidátům na pozici JUNIOR ÚČETNÍ, kteří mají zkušenosti s vedením účetnictví a umí komunikovat v AJ/NJ. Pokud splňuješ tyto požadavky, hledáme ...
Grafton Recruitment s.r.o. Velešín, Plný úvazek, Inzerováno včera

MANIPULANT/JEŘÁBNÍK - 1 směna (St. Město) Přijmeme nového kolegu - posilu- na pozici MANIPULANTA / JEŘÁBNÍKA do Starého Města na1 směnný provoz. Náplní práce bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Staré Město, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit