SORESINA Trade s.r.o.

STAVBYVEDOUCÍ

Odeslat

Pracovní náplň
- místo výkonu práce: celá ČR
- ŘP sk. B
- zkušenosti s realizací staveb
- místo výkonu práce Třebíč a celá ČR
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: STAVBYVEDOUCÍ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Management, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: SORESINA Trade s.r.o.
Ulice: Kpt. Jaroše 755
Město: Třebíč
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Svoboda
E-mail: kanalizaces@seznam.cz
Telefon: +420 777 491 411

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SORESINA Trade s.r.o.