Město Jilemnice

REFERENT/KA ODBORU ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A STAVEBNÍHO ŘÁDU - STAVEBNÍ ŘÁD

Odeslat

Pracovní náplň
Vzdělání
-vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
-vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
-střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví

Charakteristika vykonávané činnosti:
-výkon stavebního úřadu

Další požadavky:
-základní orientace v legislativě a postupech vztahujících se k dané pracovní pozici
-výborná znalost práce na PC
-samostatnost, flexibilita, psychická odolnost
-ŘP skupiny B
-zkouška ZOZ výhodou

Zadání výběrového řízení REFERENT/REFERENTKA odboru územního plánování a stavebního řádu - stavební řád, dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a přihláška k výběrovému řízení k dispozici na odkazu: http://mestojilemnice.cz/cz/infoserver/pracovni-mista/
Volné místo referent/ka odboru územního plánování a stavebního řádu - stavební řád pro lokalitu Jilemnice.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: REFERENT/KA ODBORU ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A STAVEBNÍHO ŘÁDU - STAVEBNÍ ŘÁD

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Chemie a potravinářství, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Město Jilemnice
Ulice: Masarykovo náměstí 82
Město: Jilemnice
PSČ: 514 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. PhDr. Dagmar Ouhrabková
E-mail: Ing. PhDr. Dagmar Ouhrabková
Telefon: +420 731 506 047,481 565 207

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Město Jilemnice