POMOCNÝ PRACOVNÍK V ROSTLINNÉ VÝROBĚ

Pracovní místo ( POMOCNÝ PRACOVNÍK V ROSTLINNÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
sběr a třídění ovoce, střih stromů

kontakt: osobně, tel. 774 051 807, emailem - Žernov 44, pátek od 15.00 do 17.00 hod.,
Volné místo pomocný pracovník v rostlinné výrobě pro lokalitu Žernov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽE PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽE - pracoviště Lázně Bělohrad. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: l.hatlova@deprag.cz, případně zanechte na vrátnici nebo volejte od 6.00-14-00 hod na tel.: 493771557 L.Hátlová. Požadujeme vyučení v oboru obráběč ...
DEPRAG CZ a.s. Lázně Bělohrad, Inzerováno před 2 dny

administrativní pracovnik obsluha recepce firmy, vyřizování pošty, evidence zakázek, vystavování faktur, objednávky zboží, příprava dokladů pro účetní a ostatní administrativní práce dle potřeby.
Tauchman SWS s.r.o. Jilemnice, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Gumař - pracovník vulkanizace GUMAŘ - pracovník vulkanizace, fyzická zdatnost, zručnost, pečlivost Pracoviště: montáže hadic, pracoviště vulkanizace Nabízíme: příspěvek na penzijní spoření, podpora volnočasových aktivit, týden dovolené navíc Tel. i osobní kontakt možný od 7.00 - ...
AVON AUTOMOTIVE a.s. Rudník, Inzerováno před 2 dny