Město Jilemnice

REFERENT/KA ODBORU ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A STAVEBNÍHO ŘÁDU - ÚZEMNÍ PLÁNOVÁNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Vzdělání:
-Autorizovaný architekt, kterému byla udělena autorizace pro obor územní plánování nebo bez specifikace oboru podle zvláštního právního předpisu
-Fyzická osoba, která má vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územního plánování a nejméně 18 měsíců praxe při výkonu územně plánovací činnosti ve veřejné správě
-Fyzická osoba, která má vysokoškolské vzdělání příbuzného oboru, uznaného pro autorizaci v oboru územní plánování nebo vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu se stavebním zaměřením a nejméně 3 roky odpovídající praxe

Charakteristika vykonávané činnosti:
-výkon úřadu územního plánování

Další požadavky:
-samostatnost, flexibilita, pečlivost
-dobré organizační a komunikační schopnosti, psychická odolnost
-výborná znalost práce na PC (znalost práce v programu GRAMIS a ArcGIS vítána)
-základní orientace v legislativě vztahující se k charakteristice vykonávané činnosti
-praxe ve veřejné správě výhodou
-ŘP skupiny B
-zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku územního plánování výhodou

Zadání výběrového řízení REFERENT/REFERENTKA odboru územního plánování a stavebního řádu - územní plánování, dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a přihláška k výběrovému řízení k dispozici na odkazu: http://mestojilemnice.cz/cz/infoserver/pracovni-mista/
Volné místo referent/ka odboru územního plánování a stavebního řádu - územní plánování pro lokalitu Jilemnice.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: REFERENT/KA ODBORU ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ A STAVEBNÍHO ŘÁDU - ÚZEMNÍ PLÁNOVÁNÍ

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Chemie a potravinářství, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Město Jilemnice
Ulice: Masarykovo náměstí 82
Město: Jilemnice
PSČ: 514 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. PhDr. Dagmar Ouhrabková
E-mail: Ing. PhDr. Dagmar Ouhrabková
Telefon: +420 731 506 047,481 565 207

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Město Jilemnice