SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC

TECHNOLOG SKLÁŘSKÉ VÝROBY

Odeslat

Pracovní náplň
Příprava sklářských kmenů, výběr a specifikace vlastností a množství používaných materiálů. navrhování nových cest vedoucích k trvalému zlepšování technologie výroby, dohled na jakost výroby, vedení požadované technologické dokumentace.

stravenky, možnost ubytování, příspěvek na dopravu, mimořádné prémie,

kontakt: telefonicky pondělí-pátek od 7.00 do 14.00 hod., e-mailem
Volné místo technolog sklářské výroby pro lokalitu Harrachov.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TECHNOLOG SKLÁŘSKÉ VÝROBY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Věda a výzkum
Pozici nabízí: SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC
Ulice: 95
Město: Harrachov
PSČ: 512 46

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Pelcová
E-mail: person@sklarnaharrachov.cz
Telefon: +420 730 518 905

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC