Autoskla BENONE s. r. o.

FLORISTA/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme člověka:
- s chutí do práce ať vyučeného v oboru nebo ne
- samostatně pracujícího
- komunikativního a flexibilního
- se základními znalostmi PC
Náplň práce: floristická práce a prodej vína
Volné místo florista/ka pro lokalitu Velké Meziříčí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FLORISTA/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Autoskla BENONE s. r. o.
Ulice: U Tržiště 2204
Město: Velké Meziříčí
PSČ: 594 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Černý
E-mail: Jaroslav Černý
Telefon: +420 721 093 857

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Autoskla BENONE s. r. o.