FLORISTA/KA

Pracovní místo ( FLORISTA/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme člověka:
s chutí do práce ať vyučeného v oboru nebo ne
samostatně pracujícího
komunikativního a flexibilního
se základními znalostmi PC
Náplň práce: floristická práce a prodej vína
Zaškolení do světa květin a vína
Pohodovou práci v přátelském kolektivu na HPP
Spravedlivé mzdové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

DL Trenér - DL trenér zajišťuje zaškolování nových pracovníků - Podílí se na přeškolení stávajících zaměstnanců - Postupuje dle platných procedur, dodržuje bezpečnost práce, operativně zadané úkoly od vedoucího - spolupracuje s týmem vzdělávání, vedoucím ...
Foxconn Technology CZ s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno před 2 dny

WOC operátor - interní zprávy o stavu zakázek - fyzická kontrola jednotek v procesu - dohledávání nenalezených jednotek - balení a opravování důležitých zakázek - spolupráce s různými týmy Volné místo woc operátor pro lokalitu Kutná Hora.

Montážní dělník/dělnice elektronického zařízení Místo výkonu práce Pardubice. Požadujeme manuální zručnost, ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny. Znalost českého, ruského či mongolského jazyka výhodou. K základní mzdě nabízíme další pohyblivé složky mzdy (výkonostní bonus, příplatky, bonus ...
FOXCONN CZ s.r.o. Pardubice, Inzerováno před 2 dny