Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Odborný pracovník v oblasti sociální práce

Pracovní místo ( Odborný pracovník v oblasti sociální práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Wurmova č.p. 577/7, Olomouc.
Olomoucká organizace InternetPoradna.cz poskytující sociální služby osobám se zdravotním postižením příjme do svého týmu sociálního pracovníka.
Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve službě sociální rehabilitace v Olomouci.
Požadujeme:
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Odborný pojišťovací poradce (Smlouva o spolupráci) místo výkonu práce : Bruntál Zaměstnanecká dohoda a smlouva o spolupráci, SŠ, i abs., Náplň práce - poskytování pojišťovacího poradenství pro stávající a potencionální klienty. Poskytujeme- vstupní odborné zaškolení a vedení, propracovaný systém ...
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB Bruntál, Inzerováno včera

OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ Místo výkonu práce: Opletalova č.p. 92, Ostrovské Předměstí, 563 01 Lanškroun Kontakt: - e-mailem - telefonicky POUZE ČTVRTEK A PÁTEK 15 - 17 HODIN Volné místo ostatní pomocní pracovníci ve výrobě pro lokalitu Lanškroun.
ACG-Real s.r.o. Lanškroun, Inzerováno včera

Lokální síťař - oblast Lanškroun Požadavky: Orientace v oblasti sociálně-právní ochrany dětí, v oblasti služeb pro ohrožené děti a rodiny Pracovní zkušenosti v sociální oblasti, s plánováním nebo poskytováním služeb - výhodou Kvalitní znalost práce na PC (MS Office, PowerPoint, ...
Ministerstvo práce a sociálních věcí Lanškroun, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit