ACS Czech Republic s.r.o.

Vedoucí týmu (se znalostí ruského a anglického jazyka) - Supervisor/Team Leader

Odeslat

Pracovní náplň
paragraf 97 pism d)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE :Praha
ZPŮSOB PRVNÍHO KONTAKTU: e-mailem na adresu cz.job@xerox.com (kontaktní osoba: paní Yatskovska Mariia,)
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce: na této pozici převezmete odpovědnost za výkon, hodnocení a rozvoj svěřeného týmu.
Budete zodpovědný/-á za práci s jejich výsledky, návrhy a aplikace plánů na jejich zlepšení.
Součástí Vaší práce bude též spolupráce při náboru a zaškolení nových zaměstnanců, spolupráce v rámci životního cyklu zaměstnance a poskytování reportů vedení společnosti.
Požadujeme: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem; zkušenosti z kontaktního centra; schopnost pracovat samostatně a dosahovat stanovených cílů; analytické schopnosti, porozumění datům; umění efektivně řešit problémy; vynikající práce s lidmi, jejich rozvoj, nastavování a kontrola cílů; orientace na dlouhodobý, stabilní výkon.
Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti; samostatnou, náročnou práci; práci na projektech vedoucích ke zkvalitnění zákaznických služeb; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; příležitost profesního i osobního růstu; moderní pracoviště v Praze.
Pracovní hodiny: 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny v rozmezí mezi 6:00 až 22:00 hod. od pondělí do neděle).
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.
Volné místo vedoucí týmu (se znalostí ruského a anglického jazyka) - supervisor/team leader (with russian and english knowledge) paragraf 97 pism d) pro lokalitu Praha.

Požadavky
Jiné - Zkušenosti z kontaktního centra; schopnost pracovat samostatně
Angličtina Aktivní - Aktivní znalost AJ slovem i písmem, Ruština Aktivní - Znalost RJ na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme
Nástup možný od: 26. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vedoucí týmu (se znalostí ruského a anglického jazyka) - Supervisor/Team Leader

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ACS Czech Republic s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mariia Yatskovska
E-mail: cz.job@xerox.com
Telefon: +420 724/161 694

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ACS Czech Republic s.r.o.