řidiči nákladních automobilů

  • Vodňany

Pracovní místo ( řidiči nákladních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující informace: pracovní poměr bude uzavřen ode dne skutečného nástupu do pracovního poměru na 2 roky.
Po doložení výpisu z trestního rejstříku, řidičského průkazu sk. C a profesního průkazu řidiče očekáváme zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, výhodou řidičský průkaz sk. E
Nabízíme školení řidičů z povolání, příspěvek na provedení psychotestů, kartu řidiče do digitálního tachografu je možné zajistit až po uzavření pracovního poměru z prostředků zaměstnavatele.
Náplň práce: rozvoz hotových výrobků zákazníkům nebo svoz živé drůbeže, zodpovědnost za kvalitu přepravovaného nákladu, kontrola a údržba vozidla.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.
Kontakt: Po - Pá od 6.00-14.30 hod., osobně, tel: 383838112, 383838010, e-mail: personalni@voddrubez.cz
Volné místo řidiči nákladních automobilů pro lokalitu Vodňany.