STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ředitel Vazební věznice Liberec vyhlašuje v souladu s ustanovením § 22 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na obsazení služebního místa:
(služební hodnost vrchní referent, hodnostní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

STRÁŽNÝ/Á, OSTRAHA PRODEJNY Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem. Volné místo strážný/á, ostraha prodejny pro lokalitu Liberec.
M&M Security Ensure s.r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny

STRÁŽNÝ Nabízíme: - mzda 73,20 Kč/hod. + příplatky dle zákoníku práce a výkonnostní odměna do výše 15 % - nástup možný ihned - vhodné i pro osoby se ZPS Volné místo strážný pro lokalitu Jablonné v Podještědí.
ML TUNING, spol. s r.o. Jablonné v Podještědí, Inzerováno před 4 dny

STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE Požadavky: státní občan ČR, min. 18 let, zdravotní a osobnostní způsobilost k výkonu služby, trestní bezúhonnost Příspěvek na stravování, na rekreaci, po 15 letech výsluha a 14 dní ozdravného pobytu Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně Po - ...
Vězeňská služba České republiky Liberec, Inzerováno před 4 dny